Про нас

Компанія "Матрац-Захід" здійснює гуртово-роздрібну торгівлю ортопедичними матрацами, дерев'яними ліжками та дитячими ліжечками.


Перший виставковий зал "Матрац-Захід" був відкритий у березні 2016 р.

Другий виставковий зал відкритий в серпні 2017 р., за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 174 (Мотозавод).


Метою нашої діяльності є забезпечити споживачам комфортне придбання ортопедичного матрацу та меблів.


Починаючи з вибору ортопедичного матрацу, з Вами будуть працювати кваліфіковані менеджери, які  щоквартально проходять навчанняорганізовані фабриками партнерами: ЕММ , MatroLuxe, Come-for та Musson. У нас покупець має змогу протестувати ортопедичний матрац, таким чином обрати найкомфортнішу модель , яка відповідає всім його вимогам.


Величезний вибір дерев'яних меблів: ліжка, тумби, комоди на будь-який смак. З нами працюють:  Меблева компанія ARBOR DREV, Меблі ЛЕВ, Дрімка, ЧДК, D'Line Style меблі. Також ми щоразу відкриваємо для себе нових виробників.


У кого є проблема з маленькою площею квартир та така актуальна в наш час потреба у поєднанні гостинної кімнати зі спальнею, ми пропонуємо вибір ортопедичних диванів, на яких Вам буде комфортно відпочивати вдень,  а ввечері виріб перетвориться на не менш комфортне спальне місце. Виробники: фабрика МВС (Харків) та фабрика MatroLuxe.


Окреме місце у нашому асортименті займають дитячі ліжка та ортопедичні матраци. Широкий вибір цієї продукції  дозволить Вам безпомилково обрати саме ту модель ліжечка і матрацик, що будуть ідеально підходити Вашій дитині.


Також ми пропонуємо Вам БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ продукції прямо до Вашої домівки (ця пропозиція діє у межах Львова). Якщо Ви проживаєте за межами міста, завжди допоможемо Вам знайти найзручніший і найдешевший спосіб доставки.


Адміністрація ретельно контролює процеси роботи з клієнтами, забезпечуючи безперебійний доступ для огляду продукції на виставкових експозиціях "Матрац-Заходу", в зручний для Вас час.


Приймаємо до уваги Ваші зауваження та пропозиції. Це дає змогу нам проаналізувати свої слабі сторони на шляху до бездоганного сервісу.

Чекаємо на Вас з нетерпінням! Ми стараємось і працюємо для того, щоб покращити Ваш комфорт!!!