Питання відповіді

Як обрати ортопедичний матрац?

Придбання ортопедичного матрацу є дуже серйозною справою, адже від того, як людина відпочиває вночі, залежить її бадьорий ранок та успішний день.  Якщо спальне місце підібрати неправильно, в подальшому це відобразиться на самопочутті та здоров`ї  власника виробу.

Ринок пропонує величезний вибір ортопедичних матраців: різних за жорсткістю, з ортопедичним та анатомічним ефектом, пружинні та безпружинні.  Те, від чого буде  у захваті одна людина, може розчарувати іншу, тому  підбір матрацу є справою індивідуальною.

2.       Що таке ортопедичний ефект?

 "Ортопедія"  походить від  слова  orthos (прямий) і paideia (навчання). Можна трактувати, що ортопедія вчить нашу опорно-рухову систему органів триматися у правильному прямому положенні.  Досягається  це завдяки основі ортопедичного матрацу: пружинний блок Pocket Spring (незалежна пружина, кожна в окремому текстильному мішечку) або блок ортопедичної піни високої щільності (латексу) , якщо мова іде про безпружинні матраци.

Таким чином замінивши старий звичайний матрац, на якому був присутній «ефект гамака» на ортопедичний, Ваш хребет буде відпочивати у рівному положенні, покращиться кровообіг, самопочуття, настрій.

Що таке анатомічний ефект?

Тіло людини не є рівним, тобто має анатомічну форму. Для повноцінного відпочинку, важливо не тільки правильне положення хребта, а і релакс  для м`язів. Даний ефект досягається завдяки м`якому наповнювачу memory, який здатний підлаштовуватись  під індивідуальні форми тіла, знімає навантаження з суглобів, знижується зворотній тиск на тіло.

Анатомічним може бути матрац як на незалежних пружинах, так і безпружинний.

3.       Ключові критерії  для вибору .

А) Вік людини - один з параметрів, який слід враховувати при виборі  жорсткості, анатомічних властивостей.  Жорсткі моделі – ідеальний варіант для підліткового та молодого організму; зрілим покупцям , слід замислитися про купівлю м'якшого виробу. Від 50 років і старше, коли людина потребує підвищеного рівня комфорту, важливий хороший кровообіг, профілактика від затікання кінцівок, рекомендується розглядати м'які або безпружинні матраци середньої жорсткості з високим ефектом  анатомічності;

Б) Вага людини - не менш важливий показник. Розглядаючи технічні характеристики матраців, ми завжди можемо побачити, яку максимальне навантаження рекомендує виробник на одне спальне місце. Виходячи з власної ваги, ми підбираємо для себе виріб.

В) Покупці  розглядають комфорт абсолютно по різному, тому самим ідеальним варіантом буде завітати до нас у гості, протестувати і вибрати саме для Вас найкращий ортопедичний матрац.