Про нас

Компанія Матрац Захід здійснює оптово-роздрібну торгівлю ортопедичними матрацами, дерев`яними меблями, на території Львівської області.


Перший виставковий зал  Матрац Захід  був відкритий у березні 2016р., за адресою м. Львів , вул. Б.Хмельницького 271.  

Другий виставковий зал відкритий в серпні 2017 за адресою м.Львів, вул. Городоцька 174 (Мотозавод) .


магазин матраців у Львові по вул. Городоцька 174На сьогоднішній день в компанії працює 10 чоловік: адміністрація,  менеджери по обслуговуванню роздрібних покупців, менеджери по обслуговуванню оптових покупців, транспортний відділ.


Метою нашої діяльності є забезпечити споживачам комфортне придбання ортопедичного матрацу, меблів. 

Починаючи з вибору ортопедичного матрацу, з Вами будуть працювати кваліфіковані менеджери, які  щоквартально проходять навчання,  організовані фабриками партнерами: ЕММ , Матролюкс, Ком-Фор, Муссон. У нас покупець має змогу протестувати ортопедичний матрац, таким чином обрати найкомфортнішу модель , яка відповідає всім його вимогам, тактильним відчуттям.

 

Величезний вибір дерев`яних меблів: ліжка, тумби, комоди на будь-який смак. З нами працюють фабрика Арбор, Меблі ЛЕВ, Дрімка, ДОК, ДЛС, щоразу відкриваєм для себе нових виробників.


У кого є проблема з маленькою площею квартир, актуальна потреба поєднати гостинну кімнату зі спальнею, ми пропонуєм вибір ортопедичних диванів, на яких Вам буде комфортно відпочивати вдень,  а ввечері виріб перетвориться на не менш комфортне спальне місце. Фабрика МВС(Харків) Матролюкс –дивани.


Окреме місце у нашому асортимені займають дитячі ліжка та ортопедичні матраци. Асортимент на будь-яку кишеню.

Після вдалого вибору у магазині, наші працівники з транспортного відділу доставлять Вами обрану продукцію до Вашої домівки БЕЗКОШТОВНО. (Ця пропозиція діє у межах Львова). Якщо Ви проживаєте за межами міста, завжди допоможем Вам найзручнішим і найдешевшим способом доставки. 


Адміністрація ретельно контролює процеси роботи з клієнтами, забезпечуючи безперебійний доступ для огляду продукції на виставкових експозиціях Матрац Заходу, в зручний для Вас час.

 

Приймаєм до уваги Ваші зауваження, пропозиції. Це дає змогу нам проаналізувати свої слабі сторони, на шляху до бездоганного сервісу.


Чекаєм на Вас з нетерпінням! Ми стараємось і працюєм для того, щоб покращити Ваш комфорт!!!